«1...4041424344...81»

Felhasználó
9 éve
http://sportgeza.hu/forma1/2014/10/15/tulelhetetlen_92_g_erovel_lassult_bianchi/

"Ezt nem nevezném, normális balesetnek. Hiba történt, és ez nagyon szomorú. Rég nem láttunk ekkora karambolt Forma-1-es pályán, szerintem ez nem egy képtelen baleset, és ez nagyon feldühít. Alapvető hibát vétettek, ami itt Japánban történt, az hihetetlen. Evidens volt, hogy a körülmények a pályán extrém nehezek. Ez nem versenybaleset, valami olyasmi okozta, aminek köze sincs a versenyzéshez. Egyszer és mindenkorra meg kell oldanunk ezeket a kérdéseket" - nyilatkozta Prost a Canal+ tévécsatornának.

Legutóbb szerkesztve Kiralybm által.

léci

Felhasználó
9 éve
Pont most olvastam én is! Rosszul hangzik. :(
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

9 éve
Lassan itt az évadzáró futam. Ti kire tippeltek? Hamilton, vagy Rosberg?



(Hamilton)

Legutóbb szerkesztve Zeynos által.

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
9 éve
Szerint a Pista bá megveri öket a ladával.

Felhasználó
9 éve
Szerintem is a gun nyeri! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Hamilton a bajnok.:D Mit szóltok Rosberg autójához? asdasdsad

Felhasználó
9 éve
Mondtam hogy mindig igazam van, ha Zeynost nem számoljuk akkor én találtam el egyedül! XD
Rosberg autóján meg nem csodálkozom, ilyen őszvégi időben van már annyi vírus mint az állat. Ha annyi esze nem volt hogy egy 1000mg-os C vitamint beadott volna a Mercinek a rajt előtt nem járt volna így! Azért mert Ecleston azt szerette volna hogy Nico csapattársa nyerjen biztos nem hackeltette volna meg a technikát, Ő csak a szabályokat alakította át szezon közben, hogy az elején elhúzó Rosberget könnyebben utol tudja érni Hamilton. Most azért mert volt 1-2 korrupciós ügye amiben pár millio dollárocska benne volt azt is elfelejtették neki mikor befizetett még néhány tucat milkót, de ilyenre biztos nem lett volna hajlandó hogy megbundázza a végeredményt. :s
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Szóval szerinted Ecleston papa bundázott egy kicsit?:d

Felhasználó
9 éve
Be volt ez biztosítva Hamiltonnak... :3
léci

Felhasználó
9 éve
Szerintem nem óriási bunda volt, csak a körülmények javítása ahhoz hogy könnyebben menjen a gunnak a dolog.
Végül is az autót Hamilton vezette.
Attól ügyes, csak a nagyfőnöknek nem tetszett hogy Rosberget nem ismerik USA-ban, és ott szeretne valamit még mutatni nekik. Az viszont nehéz dió egy ismeretlen Némettel, nem igazán néznék meg.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...4041424344...81»